O nas

Poznaj naszą firmę

Copma Polska powstała jako samodzielna firma z polskim 100 % kapitałem w roku 2015. Swoją działalność rozpoczęła od projektowania , a w dalszej kolejności produkcji innowacyjnych pojazdów drogowo szynowych , produkcji pojazdów specjalnych (ratowniczych do podnoszenia i wkolejania tramwajów), pociągów sieciowych do budowy infrastruktury kolejowej oraz jako generalny importer żurawi hydraulicznych.

Odpowiednie podejście do klienta oraz doświadczenie pozwoliło na zdobycie wielu klientów w branży kolejowej, tramwajowej, budowlanej, energetycznej oraz morskiej. Produkty Copma polecane są przez zadowolonych klientów, a zdobyte doświadczenie pozwala na znalezienie odpowiednich rozwiązań dla każdego klienta. Indywidualne rozwiązania pozwalają na zaspokajanie potrzeb rynku. Na dziś w branży kolejowej i tramwajowej jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań dźwigowych ,kompleksowo wyposażonych pojazdów drogowo szynowych w różnego rodzaju osprzęt pomocny przy budowie i utrzymaniu infrastruktury torowej.

Posiadamy na swoje produkty stosowne uprawnienia i certyfikaty co potwierdza ,że produkujemy sprzęt na najwyższym poziomie bezpieczeństwa w tym również posiadamy Zezwolenia na TYP Pojazdów Drogowo Szynowych uprawniający do sprzedaży produktów poruszających się po czynnych torach kolejowych ( ZEZWOLENIE na WPROWADZENIE do OBROTU POJAZDU KOLEJOWEGO wydane przez Urząd Transportu Kolejowego UTK) . Jesteśmy liderem w dostawie urządzeń dźwigowych stosowanych w różnych branżach co owocuje kolejnymi projektami realizowanymi przez COPMA.

Jesteśmy uczestnikiem KULTURY BEZPIECZEŃSTWA w TRANSPORCIE KOLEJOWYM insygnowany przez UTK.

Doświadczenia zdobyte przy realizacji szeregu skomplikowanych projektów inwestycyjnych pozwalają nam podejmować kolejne trudne wyzwania, których się nie boimy.

Wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością ISO 9001:2015. 

Posiadamy uprawnienia spawalnicze PN-EN 15085-2 CL1.

Uzyskaliśmy certyfikat zgodności dla podmiotu odpowiedzialnego za utrzymanie pojazdów kolejowych ECM numer EIN PL/31/0022/0114. 

Copma, producent pojazdów drogowo szynowych posiada na swoje produkty Zezwolenie na wprowadzanie do obrotu pojazdu kolejowego dla typu:

  • ZDS Copma V4
  • ZDS Copma S3

 

Aktualności

Sprawdź co u nas słychać

Pojazd Drogowo-Szynowy realizacja dla MPK Kraków

Pojazd Drogowo-Szynowy realizacja dla MPK Kraków

Dostarczyliśmy ratowniczy żuraw samochodowy na podwoziu terenowym – pojazd drogowo – szynowy dla klienta w Krakowie. Żuraw będzie służył jednostce do wkolejania tramwajów po wypadnięciu z szyn i naprawy wszelkich nieprzewidzianych zdarzeń losowych na trasie tramwaju....

Potężny żuraw do podnoszenia tramwajów jest już w Olsztynie!

Potężny żuraw do podnoszenia tramwajów jest już w Olsztynie!

W telewizji lokalnej pojawiła się informacja o naszych produktach! Dostarczyliśmy ratowniczy żuraw samochodowy na podwoziu terenowym – pojazd drogowo – szynowy dla klienta w Olsztynie. Żuraw będzie służył jednostce do wkolejania tramwajów po wypadnięciu z szyn i...